DE EN FR ES PL RU
SUCHEN
 
Left Menu
Roboty do mleka sojowego
Mleko sojowe
Mleko ryżowe
Okara
Tofu
Gourmets & "Kawosze"
Kuchnia wegetariańska & Przepisy
Natura & Historia
FAQ,s
Links
Shop Menü
Zapytania
Tylko dla sprzedawców
Rejestracja produktu
Newsletter abonnieren
Kontakty
Newsletter Subscribe
Hier können sie unseren kostenlosen Newsletter abonnieren.

Anmelden
Abmelden

 

 
Roboty do mleka sojowego PDF Drukuj E-mail

Dajemy Państwu możliwość włączenia nasion soi do codziennych posiłków. Nasze roboty w bardzo prosty sposób przygotują: mleko sojowe, mleko ryżowe, mleko orzechowe czy wiele innych napojów, które nie zawierają cholesterolu ani laktozy. Z pomocą robotów do mleka sojowego „aktivplus” samodzielnie możecie Państwo przygotować:

  • Mleko sojowe – zawsze świeże ; wolne od konserwantów i innych dodatków
  • Jogurt sojowy i serek tofu – o dowolnej konsystencji
  • Nareszcie naprawdę pyszne mleko ryżowe – także dla niemowląt i małych dzieci
  • Mleko z migdałów lub orzechów – tego będą Państwu wszyscy zazdrościć
  • Przyjazną dla żołądka kawę! Cappuccino lub Latte Macciato z mlekiem sojowym
  • Mleko z nasion zbóż lub pestek słonecznika
  • Można również mieszać składniki – Państwa fantazja nie zna granic!!!

Koszty poniesione na zakup robota „ Magiczne ziarenko” zamortyzują się w bardzo krótkim czasie!!!

1kg ziaren sojowych kosztuje ok. 3 PLN.Do zrobienia 1 litra mleka potrzeba ok. 70 g. ziaren. 1 Litr samodzielnie zrobionego mleka kosztuje tylko 25 groszy!!!

Innowacje aktivplus

Serce naszych robotów – płyty główne – są zaprojektowane i wykonane w Niemczech, spełniają wszystkie wymogi techniczne obowiązujące na terenie EU. Posiadają zintegrowany programator do mleka ryżowego, sojowego i kawy. Roboty aktivplus były testowane przez wielu niezależnych exportów i otrzymały bardzo pozytywne opinie.
Na rynku dostępne są roboty do mleka sojowego innych firm, które wyglądem przypominają „magiczne ziarenka”. Mleko w nich przygotowywane nie ma jednak tak dobrego smaku ani konsystencji. Tylko nasze roboty posiadają specjalny miernik temperatury, który zapewnia odpowiednią temperaturę i odpowiada za proces gotowania. To odróżnia nas od konkurencji!!!Nie ma znaczenia czy użyją Państwo zimną czy ciepłą wodę – Nasz robot zmierzy jej temperaturę i zoptymalizuje proces przygotowania mleka. Przy pomocy robotów „Magiczne ziarenko” firmy aktivplus - otrzymane mleko będzie najwyższej jakości!!!·

Teraz możecie Państwo zaskoczyć swoich gości zdrowymi napojami lub np. kawą z dodatkiem cynamonu lub kardamonu.

                                               Metoda Cornell
Jest wiele przepisów i sposobów na przygotowanie mleka sojowego niektórzy przed użyciem soi blanszują ją,zdejmują skórkę lub dodają NaHCO3(Natriumhydrogencarbonat) by zneutralizować charakterystyczny smak soi. Mielenie ziaren soi w gorącej wodzie nazywamy metodą Cornell’a i z użyciem tej metody pracują wszystkie roboty firmy aktivplus.

Aby pozbyć się charakterystycznego smaku soi ziarna mielone są w temperaturze 85°C - 95°C.Mleko powstałe w ten sposób ma neutralny smak i nadaje się wyśmienicie do tworzenia różnych koktajli np. z bananami, truskawkami czy czekoladą, które smakują wyśmienicie na zimno i na gorąco.

Tajemnicą dobrego smaku mleka jest proces gotowania.W naszych robotach kładziemy specjalny nacisk na rozwiązania techniczne – tylko nasze roboty posiadają specjalny miernik temperatury przy pomocy, którego sterowany jest cały proces przygotowywania mleka.

Wszystkie nasze roboty „Magiczne ziarenko” są najwyższej jakości!!!
Następny >
Napisał activplus :: Wednesday, 13 April 2005
 
AKTIVPLUS MISSION

Dzięki wieloletnim badaniom i doświadczeniom z robotami do mleka sojowego,firmie aktivplus udalo się wytworzyć smaczene i co najważniejsze zdrowe mleko z soi ,ryżu i innych ziaren - łatwe do przygotowania w domu.

ap304.png
NEWS