DE EN FR ES PL RU
SUCHEN
 
Left Menu
Roboty do mleka sojowego
Mleko sojowe
Mleko ryżowe
Okara
Tofu
Gourmets & "Kawosze"
Kuchnia wegetariańska & Przepisy
Natura & Historia
FAQ,s
Links
Shop Menü
Zapytania
Tylko dla sprzedawców
Rejestracja produktu
Newsletter abonnieren
Kontakty
Newsletter Subscribe
Hier können sie unseren kostenlosen Newsletter abonnieren.

Anmelden
Abmelden

 

 
Gourmets & Kawosze PDF Drukuj E-mail

Mleko migdałowe, kokosowe, z orzechów laskowych, fistaszków, pistacji �

Dlaczego mleko z orzechów ? Surowe orzechy zawierają szkoldliwe substancje które można zlikwidować pod wpływem temperatury, dlatego też w sklepach kupujemy zazwyczaj orzechy poddane wcześniej obróbce termicznej.Mleko z orzechów jest pyszną i zdrową allternatywą.

Zrobienie mleka orzechowego przy pomocy "Magicznego ziarenka" firmy aktivplus jest tak samo łatwa jak przygotowanie mleka sojowego czy ryżowego.

Kawa z robotem "Magiczne ziarenko"

Kawę możemy zaliczyć to typowych całodzinnych napojów , pijemy ją w domu do śniadania w pracy w czasie przerwy, po południu do "pogadania". Czasami po wypiciu mamy dziwne uczucie "ciężkiego żołądka"

Z "Magicznym ziarenkiem" przygotujecie Państwo kawę przyjazną dla żołądka. Ziarna kawy są mielone w twmperaturze 100º C. Kawa jest wielokrotnie gotowana. Z 90g ziaren kawy orzymacie Państwo litr mocnej kawy - co najważniejsze przyjaznej żołądkowi.

Dla polepszenia smaku polecamy dodać (wrzucić do śita filtrującego razem z ziarnami kawy) cynamon, kardamon, goździki lub inne przyprawy.Doskonale smakuje też z mlekiem sojowym!

 

Latte Macchiato inaczej:

Składniki: 1 filiżanka mocnej Espresso,  200ml Mleka sojowego.
Mlako sojowe podgrzać do temperatury ok 60 stopni i ubić na pianę.Wlać do dużej szklanki najpierw kawe pozniej mleko - dosłodzic do smaku.


Mleko z ziaren

Przy pomocy "Magicznego ziarenka" możemy przygotować też mleko z różnych ziaren : sezamu, owsa ,płatków owsianych, pszenicy itp. Państwa fantazja nie zna granic!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:
Tel.: +49 / (089) 340 777-0

Z Niemiec bezpłatnie
Tel.: 0800 000 24 000

e-mail:

aktivplus Ltd. Oddział Niemcy | Franz-Joseph-Str. 28 | D-80801 München

Napisał aktivplus :: Wednesday, 13 April 2005
Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 29 December 2005 )
 
AKTIVPLUS MISSION

Dzięki wieloletnim badaniom i doświadczeniom z robotami do mleka sojowego,firmie aktivplus udalo się wytworzyć smaczene i co najważniejsze zdrowe mleko z soi ,ryżu i innych ziaren - łatwe do przygotowania w domu.

ap300.png
NEWS