DE EN FR ES PL RU
SUCHEN
 
Left Menu
Roboty do mleka sojowego
Mleko sojowe
Mleko ryżowe
Okara
Tofu
Gourmets & "Kawosze"
Kuchnia wegetariańska & Przepisy
Natura & Historia
FAQ,s
Links
Shop Menü
Zapytania
Tylko dla sprzedawców
Rejestracja produktu
Newsletter abonnieren
Kontakty
Newsletter Subscribe
Hier können sie unseren kostenlosen Newsletter abonnieren.

Anmelden
Abmelden

 

 
Misja aktivplus PDF Drukuj E-mail

Dzięki wieloletnim badaniom i doświadczeniom z robotami do mleka sojowego,firmie aktivplus udalo się wytworzyć smaczene i co najważniejsze zdrowe mleko z soi ,ryżu i innych ziaren - łatwe do przygotowania w domu.

Poraz pierwszy zastosowano oddzielny program do produkcji każdego z napoi.To odróżnia nas od konkurencji - innych maszyn dostępnych na rynku.

"Magiczne ziarenko" roboty do mleka sojowego firmy aktivplus - nowa generacja robotów

aktivplus - Filozofia

aktivplus produkuje roboty do mleka sojowego z należytą dokładnością o detale.

Państwa bezpieczeństwo jest nam szczególnie ważne ! Dlatego zleciliśmy przebadanie naszych robotów firmie (TÜV- Rheinland und Dr.Genz/Berlin) pod względem spełnienia norm unijnych.Nasze roboty otrzymały wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa (CE)

aktivplus daje Państwu możliwość włączenia nasion soi do codziennych posiłków. Nasze roboty w bardzo prosty sposób przygotują: mleko sojowe, mleko ryżowe, mleko orzechowe czy wiele innych napojów, które nie zawierają cholesterolu ani laktozy. 

Produkując nasze „Magiczne ziarenka” myśleliśmy o każdym, kto ma chęć zdrowo się odżywiać.

Wszyscy klienci są dla nas wazni - chtnie odpowiemy na Państwa pytania.

Innowacje aktivplus 

Serce naszych robotów – płyty główne – są zaprojektowane i wykonane przez aktivplus
w Niemczech, spełniają wszystkie wymogi techniczne obowiązujące na terenie EU. Posiadają zintegrowany programator do mleka ryżowego, sojowego i kawy. Roboty aktivplus były testowane przez wielu niezależnych exportów i otrzymały bardzo pozytywne opinie.

Na rynku dostępne są roboty do mleka sojowego innych firm, które wyglądem przypominają „magiczne ziarenka”. Mleko w nich przygotowywane nie ma jednak tak dobrego smaku ani konsystencji. Tylko nasze roboty posiadają specjalny miernik temperatury, który zapewnia odpowiednią temperaturę i odpowiada za proces gotowania. To odróżnia nas od konkurencji!!!

Nie ma znaczenia czy użyją Państwo zimną czy ciepłą wodę – Nasz robot zmierzy jej temperaturę i zoptymalizuje proces przygotowania mleka. Przy pomocy robotów „Magiczne ziarenko” firmy aktivplus - otrzymane mleko będzie najwyższej jakości!!!·

Tajemnicą dobrego smaku mleka jest proces gotowania.W naszych robotach kładziemy specjalny nacisk na rozwiązania techniczne – tylko nasze roboty posiadają specjalny miernik temperatury przy pomocy, którego sterowany jest cały proces przygotowywania mleka.

Tyklo w Magicznych zairenkach firmy aktivplus

NOWOŚĆ – automatyczne sterowanie temperatury i czasu gotowania ! Nasze mleko jest naprawde smaczne - zapraszamy do wyprobowania !

Napisał aktivplus :: Wednesday, 27 April 2005
Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 29 December 2005 )
 
AKTIVPLUS MISSION

Dzięki wieloletnim badaniom i doświadczeniom z robotami do mleka sojowego,firmie aktivplus udalo się wytworzyć smaczene i co najważniejsze zdrowe mleko z soi ,ryżu i innych ziaren - łatwe do przygotowania w domu.

ap302w.png
NEWS