DE EN FR ES PL RU
SUCHEN
 
Left Menu
Roboty do mleka sojowego
Mleko sojowe
Mleko ryżowe
Okara
Tofu
Gourmets & "Kawosze"
Kuchnia wegetariańska & Przepisy
Natura & Historia
FAQ,s
Links
Shop Menü
Zapytania
Tylko dla sprzedawców
Rejestracja produktu
Newsletter abonnieren
Kontakty
Newsletter Subscribe
Hier können sie unseren kostenlosen Newsletter abonnieren.

Anmelden
Abmelden

 

 
Roboty do mleka sojowego "Magiczne ziarenko" prosto od producenta Drukuj E-mail


Roboty do mleka sojowego „Magiczne ziarenko” prosto od producenta

Witamy w aktivplus . Jesteśmy największym w Europie producentem robotów do produkcji mleka sojowego. Nasze urządzenia są najwyższej jakości i posiadają 2 - letnią gwarancję.

AP 300

AP 302

AP 305

Produkując nasze „Magiczne ziarenka” myśleliśmy o każdym, kto ma chęć zdrowo się odżywiać. Przy pomocy naszych robotów mogą Państwo w bardzo prosty sposób przygotować smaczne i zdrowe napoje takie jak: mleko sojowe, mleko ryżowe, mleko zbożowe, mleko migdałowe, mleko orzechowe, jak również niezapomnianą w smaku kawę!!!

Przygotowanie mleka sojowego nie zajmie państwu wiele czasu!

Proszę wsypać przy pomocy kubeczka z miarką przez otwór znajdujący się w górnej części robota 70-90 g umytych ziaren soi do metalowego sita. Nalać 0,8-1,9 L wody (w zależności od modelu) Teraz proszę wybrać odpowiedni program (mleko sojowe, mleko ryżowe, kawa) i..... od tej chwili nie muszą Państwo już nic robić, bo resztę wykona dla Państwa robot „Magiczne ziarenko” Po upływie kilkunastu minut robot zasygnalizuje ze Państwa ulubiony napój jest gotowy do spożycia. Przygotowane w ten sposób mleko sojowe nie zawiera żadnych konserwantów,barwników, przeciwutleniaczy, wzmacniaczy smaku i zapachu i można je przechowywać w lodówce do 7 dni. Aby obejrzeć proces przygotowania mleka „krok po kroku” proszę kliknąć TU


Ziarna soi są wręcz idealne przy wspomaganiu diet bezcholesterolowych i bezlaktozowych. To od Państwa zależy smak przygotowanego napoju ( z dodatkiem kakao, wanilii, cynamonu) można pić zimne jak i gorące i co najważniejsze zawsze świeże!!

Przy pomocy robotów „magiczne ziarenko” firmy aktivplus , mogą Państwo przygotować nie tylko smaczne i zdrowe napoje, ale też jogurt sojowy i serek tofu o ulubionej konsystencji.

Zachęcamy do robienia eksperymentów i mieszania składników – fantazja nie zna granic.
Od teraz Państwa życie stanie się łatwiejsze i zdrowsze!

A propos zdrowia, co 7 europejczyk cierpi na nietolerancje laktozy, dlatego też wiele osób zastępuje mleko krowie mlekiem sojowym a ser serkiem tofu. Także wiele dzieci i niemowląt cierpiących na alergie potrzebuje pokarmów i napojów bezlaktozowych i bezglutenowych.

Coraz więcej ludzi pragnie wzmocnić swój system immunologiczny, dlatego też ze względów zdrowotnych, starają się unikać w pokarmach zwierzęcego białka i tłuszczu. Wspaniałą alternatywą jest soja i ryż.

Wysoka wartość odżywcza soi to przede wszystkim cenne żywieniowe białko. Składem chemicznym jest bliskie białku zwierzęcemu, zawiera, bowiem niemal wszystkie aminokwasy egzogenne, (czyli takie, których organizm sam nie wytwarza, lecz musi otrzymać w pokarmie do prawidłowego funkcjonowania). Jest łatwo przyswajalne przez organizm, oszczędza nerki, gdyż łatwiej filtrują one białko sojowe niż zwierzęce. Dawka 60-90 g białka sojowego zaspokaja dobowe zapotrzebowanie człowieka na aminokwasy.

Właściwości ochronne soi przypisywane są działaniu występujących w niej fitoestrogenów. Mieszkańcy Japonii, których dieta obfituje w soję, znacznie rzadziej niż np. Europejczycy chorują na raka piersi i prostaty. Soja oraz produkty sojowe obniżają poziom cholesterolu, przez co zapobiegają chorobo, sercowo - naczyniowym. Łagodzą również objawy towarzyszące menopauzie. Lekarze zalecają dietę bogatą w tofu i mleko sojowe.

Do produktów sojowych należą też serek Tofu i Okara . W kuchni wegetariańskiej znajduje się wiele przepisów, które można łatwo wykorzystać przy użyciu robota „ Magiczne ziarenko” firmy aktivplus.

Przy naszej pomocy są Państwo w stanie samodzielnie sporządzić mleko sojowe, które jest nie tylko o wiele zdrowsze,ale i o wiele tańsze od kupowanego w sklepach. Kilogram ziaren soi kosztuje ok 3,5-4,0 PLN litr mleka sojowego w sklepie (w kartoniku) 7,5 – 8,0 PLN, wiec można łatwo policzyć, że litr samodzielnie zdobionego mleka sojowego kosztuje ok. 0,32 PLN

Czy można wiec znaleźć coś jeszcze zdrowszego i tańszego? Zapewniamy, że zakup „Magicznego ziarenka” szybko się Państwu zamortyzuje.

Produktem ubocznym przy produkcji mleka sojowego jest okara (zmielone ziarno soi pozostałe w sicie) Przepisy kulinarne z jej użyciem znajdziecie Państwo TU. Okara ma też zastosowanie w kosmetyce – jest niezastąpiona jako maseczka odżywcza dla skóry twarzy jak i całego ciała.

Historia użytkowania soi sięga zamierzchłej przeszłości. Pierwsi nauczyli się ją wykorzystywać Chińczycy już ponad 5000 lat p.n.e. Ziarno soi było zwane SHU i było uważane za jedną z pięciu świętych ziaren razem z ryżem, pszenicą, jęczmieniem i prosem. Odkrycie ziaren soi powiązane jest z wieloma legendami i podaniami. Przez wiele wieków korzystania z dobrodziejstw soi Chińczycy nazywali ją "chińską krową", "mięsem bez kości" czy "żółtym klejnotem".

W VI w n.e. Chińscy misjonarze buddyjscy rozpowszechnili soję w Korei i Japonii, kilka wieków później zapoznali się z tą niezwykłą rośliną marynarze portugalscy, którzy handlowali z Państwem Środka, ale w Europie soja przyjęta została z obojętnością. I tak było przez całe stulecia, aż do połowy XX wieku, kiedy soją zainteresowały się Stany Zjednoczone, które bardzo szybko stały się zresztą światowym potentatem uprawy tej niezwykle pożytecznej rośliny.

Teraz aktivplus proponuje Państwu nową generacje robotów „Magiczne ziarenko”.
Żyjmy zdrowiej! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi robotami:

Jesteśmy do Pańtwa dyspozycji:

Tel.: +49 / (089) 340 777-0

Na terenie Niemiec bezpłatnie
Tel.: 0800 000 24 000

E-mail:

aktivplus Ltd. Oddział Niemcy
Franz-Joseph-Str. 28 | D-80801 München

Napisał aktivplus :: Wednesday, 13 April 2005
Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 29 December 2005 )
 
AKTIVPLUS MISSION

Dzięki wieloletnim badaniom i doświadczeniom z robotami do mleka sojowego,firmie aktivplus udalo się wytworzyć smaczene i co najważniejsze zdrowe mleko z soi ,ryżu i innych ziaren - łatwe do przygotowania w domu.

ap304.png
NEWS